Menu
Your Cart

IndelB TB65 DD ÇELİK Buzdolabı

IndelB TB65 DD ÇELİK Buzdolabı
Ücretsiz Kargo
IndelB TB65 DD ÇELİK Buzdolabı
41.514,01TL
48.280,01TL
  • Stok Adeti :: 5
  • Ürün Kodu: TB65


ÇİFT KAPAKLI VERSİYONUTB Çelik DD iki buzdolabı bölmesinden oluşmaktadır. Çift kapak İhtiyaçlarınıza göre her bir bölme için farklı sıcaklık seçme imkanı verir. Ürünü, her bölümü farklı sıcaklıkta olmak üzere, bir bölümü buzdolabı ve bir bölümü derin dondurucu veya ikiz buzdolabı veya ikiz derin dondurucu olarak kullanabilirsiniz. Her iki bölümünde de iç aydınlatma ve mekanik kapanma ve yüksek kaliteli izolasyon vardır.

SOĞUTMA SİSTEMİ: Ayarlanabilir hızı ve entegre edilmiş elektronik kontrolü ile eski adıyla Danfoss, Secop BD50F hermetik kompresör. Herhangi bir delinme riskine karşı, evaporatör, buzdolabının dört duvarının içinde köpük malzeme içerisine alınmıştır.

MALZEME: Kapak ve iç bölmeler boyanmış çelik saclardan imal edilmiştir. Buzdolabının köşeleri koruyucu plastik köşebentler ile kaplanmıştır. Tutacaklar sağlam olup yer kaplamayacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni TB Çelik buzdolabı içerisine dikey şekilde 2 litrelik şişe yerleştirilebilir. Bu üründe iç aydınlatma ve emniyet kilitleri standart olarak sunulmaktadır.

Kalite BelgelendirmeCE, EMC, GS.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi